KURUMSAL

HAKKIMIZDA

SERMAYESİ              : 1.000.000 TL
VERGİ DAİRESİ        : MASLAK
VERGİ NO                 : 7710306814
TİCARET SİCİL NO   : İTO / 622036
SANAYİ SİCİL NO     : İSO / 33153
MERSİS NO               : 0771030681400018


YÖNETİM KURULU ÜYELERİ  : ALAADDİN SAKARYA - FATİH CİN - ALİ ÇAVUŞOĞLU - SALİH ORHAN ESGÜN

YASAL BİLGİLER :
YÖNETİM KURULU BAŞKANI                        : ALAADDİN SAKARYA
YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI  : SALİH ORHAN ESGÜN


ADRES BİLGİSİ :
SANAYİ MAHALLESİ SULTAN SELİM CADDESİ BOZ SOKAK
NO : 19 / A PK.34415
4.LEVENT - KAĞITHANE / İSTANBUL


                    Yılların bilgi ve birikimiyle bir araya gelen Alpi A.Ş. Arpen Ltd. Beşel Cam Pvc. Deniz Müh.Ltd. Eserpen Ltd, Norm Yapı A.Ş. güç birliği yaparak  SİNERJİ GRUP A.Ş.’yi oluşturdu.
Hedef ve amacı üstün kalite ve kusursuz hizmet olan SİNERJİ GRUP A.Ş. 1.500 m2 kapalı aylık 25.000 mtül üretim kapasitesiyle gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek, üretimde üstün teknolojiyi kullanarak  her zaman en iyi ürünü en iyi şartlarda üretmekte ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.
Son sistem CNC makinelerle üretilen pencereler ile sıfır hatalı üretimle artık tüketicinin yüzü gülüyor.Sinerji A.Ş. Deneyimli üretim ekibi ve teknik kadrosuyla dünya standartlarında üretim kalitesine sahiptir. SİNERJİ GRUP A.Ş. ürün kalitesini, profesyonel servis ekibiyle tamamlamaktadır.

VİZYONUMUZ

   Müşteriye kaliteli hizmet odaklı bir yaklaşımla PVC dünyasında meydana gelen gelişmeleri süratle firmasına yansıtan, yenilikçi, farklı olabilen ve PİMAPEN markasının tercih edilmesinde maksimum düzeyde katkı sahibi olan bir kurum olmaktır.

MİSYONUMUZ

   Plastik pencerede temsil ettiğimiz marka olan PİMAPEN ile özdeşleşerek sektörde en başarılı uygulayıcı olarak örnek oluşturmak. Türkiye’de SİNERJİ GRUP isminin kaliteli hizmet anlayışı ile beraber anılmasını sağlamak.