KURUMSAL

HAKKIMIZDA

SERMAYE: 1.000.000 TL
VERGİ DAİRESİ: MASLAK

VERGİ NO: 7710306814
TİCARET SİCİL NO: ITO / 622036
ENDÜSTRİYEL KAYIT NO: İSO / 33153
MERSİS NO: 0771030681400018


YÖNETİM KURULU ÜYELERİ: ALAADDİN SAKARYA - FATİH CİN - ALİ ÇAVUŞOĞLU -
SALİH ORHAN ESGÜN


 

YASAL BİLGİ:
YÖNETİM KURULU BAŞKANI: ALAADDİN SAKARYA
YÖNETİM KURULU BAŞKANI: SALİH ORHAN ESGÜN

ADRES BİLGİSİ :
SANAYİ MAHALLESİ SULTAN SELİM CADDESİ BOZ SOKAK
NO: 19 / A PK.34415
4. LEVENT - KAĞITHANE / İSTANBUL


 

          Yılların bilgi ve tecrübesiyle bir araya gelen Alpi A.Ş. Arpen Ltd. Beşel Cam Pvc. Deniz Müh.Ltd. Eserpen Ltd, Norm Yapı A.Ş. SİNERJİ GRUP A.Ş.'yi kurdu.

Amacı ve hedefi üstün kalite ve kusursuz hizmet olan SİNERJİ GRUP A.Ş. 1.500 m2 üretim kapasitesi ile aylık 25.000 mt kapalı üretim kapasitesi ile gelişen ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek, üretimde üstün teknolojiyi kullanarak daima en iyi koşullarda en iyi ürünü üretmekte ve siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

En son sistem CNC makineleri tarafından üretilen pencereler ile tüketiciler sıfır hata üretimi ile gülümsüyor. Sinerji A.Ş. Deneyimli üretim ekibi ve teknik kadrosu ile birinci sınıf üretim kalitesine sahiptir. SİNERJİ GRUP A.Ş. Profesyonel hizmet ekibi ile ürün kalitesini tamamlar.

VİZYONUMUZ

    PVC dünyasında meydana gelen gelişmeleri müşteriye kaliteli hizmet odaklı bir yaklaşımla yansıtan bir kurum olmak, yenilikçi olmak, farklı olmak ve PİMAPEN markasının seçiminde azami katkısı olmak.

GÖREVİMİZ

    Plastik pencerelerde temsil ettiğimiz marka PİMAPEN ile özdeşleşerek sektördeki en başarılı uygulayıcı olarak örnek teşkil etmek. Türkiye'de kaliteli hizmetle ilişkilendirilecek SİNERJİ GRUP unvanını vermektedir.